KONST / Litografier / Färglitografi 8459316
nr 845 9316
Acke Oldenburg
(1923-2005), Sverige
Färglitografi, signerad, Acke Oldenburg (1923-2005), 203/350, motivets mått: 79x59
Acke Oldenburg, född 1923 i Mora, död 2005, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2013
kl 19:14:22
8/9 20:13:52
Acke Oldenburg
Läs mer om Acke Oldenburg